Jdi na obsah Jdi na menu
 


VICHŘICE EMMA

V sobotu 1.3.2008 jsme vyjeli v 8.07h odstraňovat spadlé stromy do lesa mezi Drahotínem a Poběžovicemi, kde jsme se setkali s hasičskou jednotkou z Poběžovic.

V sobotu 1.3.2008 v 9.40h jsme vyjeli znova odstraňovat spadlé stromy mezi Drahotínem a Mutěnínem.

Další v pořadí třetí výjezd 1.3.2008 jsme vyjeli v 10.16h, odstraňovat spadlé stromy mezi Horou sv. Václava a Šidlákovem. První spadlý strom byl už pod Horou sv. Václava. Po likvidaci stromu jsme pokračovali dále k Šidlákovu, kde jsme odstranili daší popadané stromy. Po odstranění stromů se za námi začala dělat kolona aut, tak jsme se rozhodli že pojedeme udělat průzkum, až na Rybníky. Cestou tam jsme ještě dvakrát odstraňovali spadlé stromy. Na zpáteční cestě jsme v Šidlákově odbočili na Šibanov, kde rovněž byly spadlé stromy, které jsme asi po hodině odklidili. Tento úsek byl nejhorší z celého dne zásahu. 

Další strom na nás ještě čekal mezi Šibanovem a Načetínem. Z Načetína naše cesta vedla do Bílovic, kde jsme měli nahlášené rovněž spadlé stromy.

Ve 12.40h jsme se konečně dostali na základnu.

V neděli 2.3.2008 jsme vyjeli v 8.26h odstraňovat spadlé stromy do Bílovic, na stejné místo jako předchozí den.

2.3.2008 jsme vyjeli podruhé ve 12.35h odstranit strom, který padl na el.vedení v Drahotíně u bytovek.Po odpojení elektrické energie pracovníky ČEZ, jsme strom úspěšně odstranili. Po té jsme se vrátili na základnu.   

Napsal velitel.        

Zde je pár fotek ze zásahu:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář